Plachetnice NEPTUN 212

Prodám rekreační plachetnici NEPTUN 212
délka 6,8m, šířka 2.2m, max. výška 8m, rolfock, sklápění stěžně, šachta na motor
ponor:ploutvo-kýlová 0,7/1,2m váha 1000kg.
Kompletně vybavená, 2 motory: SUZUKI 6Hp, Elektromotor 46Lb tahu (manévrovací a na vody se zakázanými motory).S přepravním vlekem o celkové nosnosti 1300kg, platná STK, bezpečnostní( proti rozkývání) zamykatelný závěs (Utáhne ho běžný větší kombík)
Je vhodná pro jezerní a příbřežní plavbu, konstruovaná speciálně pro ostré a krátké vlny mělčin baltického moře. Sada nových plachet + dvě náhradní starší hlavní plachty + jedna starší Gena, Gymini(kočárek), skládací zastřešení kokpitu.
Prostor: typovaná pro 4 osoby, ale spaní je menší 2x 180, 2x170 - dostavěl jsem na úkor délky kójí záchod a kuchyň. V tomto rozměru lodi je tak jedinečná oddělená obytná kajuta od kuchyňě a záchodu.
Obvzlášt vhodná pro dva dospělé a dvě děti.
Velmi stabilní, bezpečná, stavěná na moře a nenáročná na obsluhu.

Upřesňující informace k inzerátu:

Číslo inzerátu: 268208
Datum vložení: 17. 1. 2021 15:22
Kategorie: ►Plachetnice
Lokalita: Celá ČR
Typ inzerátu: Nabídka
Cena: 169000,- Kč

Kontaktní údaje:

Jméno: Martin Valík
Telefon: +420604826357
Mobil: +420604826357
E-mail: valikmartin@seznam.cz

Fotografie

Reklamy Google

Reklamy Google

Přihlášení
Registrujte se
Zapomenuté heslo
Pravidla
loading

Lode-bazar.cz je inzertní bazar pro všechny, kdo chtějí koupit nebo prodat použité lodě, motorové čluny, nafukovací čluny, lodní motory, kajutové plachetnice, vodní skůtry, lodní přívěsy, nově také vodácký bazar a potápečský bazar. Lode-bazar.cz - snadné vyhledávání, u každého inzerátu až 10 fotek, 

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, 
klikněte sem 

Kontakt Archiv inzerátů