Prodám laminátový člun Glastron GS 219 z roku 2006

Délka 6,55m, šířka 2,59m, váha 1,633t, motor Volvo Penta 5.0 GL- F. Výkon 220 HP, palivo benzín, objem nádrže 212 litrů.
Z- náhon Volvo Penta se synchronním řazením. Řazení je bezhlučné a bez rázu, řízení je vybaveno posilovačem řízení a má polohovatelný volant. Sedadlo pro kapitána je seřizovatelné s vyklápěcím sedákem.
Člun má kajutu pro dvě osoby, chemickou toaletu, rádio s CD a na flash. Ke člunu je vyrobené nové persenikové zastřešení (kočárek)
Další vybavení: poziční osvětlení, sonar, kompas a kotva.
Motor má najeto 700 motohodin, je připraven na další sezonu.

Upřesňující informace k inzerátu:

Číslo inzerátu: 269090
Datum vložení: 5. 4. 2023 00:00
Kategorie: ►Motorové čluny (laminát.-pevné)
Lokalita: Olomoucký kraj
Typ inzerátu: Nabídka
Cena: 370000 Kč

Kontaktní údaje:

Jméno: Jaroslav Šincl
Mobil: 604118399
E-mail: jarosin@seznam.cz

Fotografie

Reklamy Google

Reklamy Google

Přihlášení
Registrujte se
Zapomenuté heslo
Pravidla
loading

Lode-bazar.cz je inzertní bazar pro všechny, kdo chtějí koupit nebo prodat použité lodě, motorové čluny, nafukovací čluny, lodní motory, kajutové plachetnice, vodní skůtry, lodní přívěsy, nově také vodácký bazar a potápečský bazar. Lode-bazar.cz - snadné vyhledávání, u každého inzerátu až 10 fotek, 

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, 
klikněte sem 

Kontakt Archiv inzerátů