MOTOROVÁ LAMINÁTOVÁ LOĎ SELVA 5.5D + MOTOR EVINRUDE E-TEC 90HP

Prodám laminátovou loď Selva 5.5D, rok výroby 2004, s motorem EVINRUDE E-TEC 90HP, rok výroby 2006 a dvounápravovým přívěsem TROJAN o celkové hmotnosti 2000kg, rok výroby 2006.
Loď je vybavena barevným echolotem Lowrance X515c DF, přídovým elektromotorem MINN KOTA 55 s COPILOTEM a nožním či hodinkovým ovládáním, sluneční střecha, krycí plachta, držáky rybářských prutů, 2x kotva, 4x fendr, nájezdová kýlový guma KEELGUARD, schůdky do vody, náhradní nová vrtule, nerezová integrovaná palivová nádrž do přední konzole o objemu 75 litrů.
Motor EVINRUDE s extrémně tichým chodem, s nízkými provozními náklady a v perfektním stavu.
Dvounápravový přívěs s nášlapnými blatníky pro jednoduchý nástup do lodě. Zadní čelo je vyjmutelné a elektriky odpojitelné na konci rámu.
Loď byla celou dobu garážována v temperovaném skladu, používána pro rybaření cca. 3x ročně (Španělsko, Itálie – jezera a řeky, ne moře). Loď je velmi stabilní, obratná s velkým množstvím úložných prostor.
Prodávám z důvodu minimálního využití v posledních letech.
Cena: 300 000 Kč

Upřesňující informace k inzerátu:

Číslo inzerátu: 268171
Datum vložení: 20. 11. 2020 08:46
Kategorie: ►Motorové čluny (laminát.-pevné)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Typ inzerátu: Nabídka
Cena: 300 000 Kč

Kontaktní údaje:

Jméno: Vladimír Hruška
Mobil: 602549103
E-mail: lada.hruska@seznam.cz

Fotografie

Reklamy Google

Reklamy Google

Přihlášení
Registrujte se
Zapomenuté heslo
Pravidla
loading

Lode-bazar.cz je inzertní bazar pro všechny, kdo chtějí koupit nebo prodat použité lodě, motorové čluny, nafukovací čluny, lodní motory, kajutové plachetnice, vodní skůtry, lodní přívěsy, nově také vodácký bazar a potápečský bazar. Lode-bazar.cz - snadné vyhledávání, u každého inzerátu až 10 fotek, 

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, 
klikněte sem 

Kontakt Archiv inzerátů