Quicksilver Commander 500

Tento inzerát již není platný!

Nabízím k prodeji laminátový motorový člun Quicksilver Commander 500 s 2taktním motorem Mercury OptiMax 75 hp, je to stříkačka s automatickým přimázáváním, nekouří a prakticky nesmrdí + má kultivovaný chod téměř jako 4takt. Loď i motor je v perfektním stavu.
Vše funguje na 100%, žádné skryté vady - nemám problém dát písemně záruku. Vše rád ukážu na kotvišti na Slapech.
K lodi je bržděný vlek - platím povinné ručení, ale jelikož loď jezdí jenom zimoviště náplavka - náplavka zimoviště tak jsem jaksi promeškal Technickou no... ta by se musela udělat.
V případě jakýchkoliv dotazů popřípadě dalších fotek se neváhejte ozvat :-). Loď opravdu nepotřebuji dávat nutně pryč, tudíž poprosím nespekulovat o ceně - seriozní zájemce samozřejmě dostane nějakou tu kačku dolů ( při rychlém jednání ) ;-)

Upřesňující informace k inzerátu:

Číslo inzerátu: 267048
Datum vložení: 9. 6. 2019 00:00
Kategorie: ►Motorové čluny (laminát.-pevné)
Lokalita: Středočeský kraj
Typ inzerátu: Nabídka
Cena: 270 000,-

Fotografie

Podívejte se na jiné nabídky

Popis
Prodám spolehlivý motorový člun po renovaci,registrovaný u SPS
Přerov.Technická do roku 2025. S přívěsem s technickou do
roku 2024.Rok stará baterie,novy nastrik a rok stary
antifouling…

Zobrazit

Kajutový mot.člun, Evindure 25, dvoutakt,volant a řazení z pozice řidiče.
Velmi hezká a útulná kajuta,3lidi na spaní.
Cena včetně přívěsu. Doklady ČR,platná STK na loď i přívěs.

Zobrazit

Reklamy Google

Reklamy Google

Přihlášení
Registrujte se
Zapomenuté heslo
Pravidla
loading

Lode-bazar.cz je inzertní bazar pro všechny, kdo chtějí koupit nebo prodat použité lodě, motorové čluny, nafukovací čluny, lodní motory, kajutové plachetnice, vodní skůtry, lodní přívěsy, nově také vodácký bazar a potápečský bazar. Lode-bazar.cz - snadné vyhledávání, u každého inzerátu až 10 fotek, 

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, 
klikněte sem 

Kontakt Archiv inzerátů